Dayanıklılık, Dirençlilik ve Esneklik

Video Teslimi

Video teslim detayları aşağıda yer almaktadır.

  • *mpeg4 / *mp4 formatında 200mb boyutu aşmayacak maksimum 7 dakika uzunluğunda yazarların birinden sesli video kaydı beklenmektedir.
  • Videonun görsellerinin ve ses kaydının net ve anlaşılabilir olması önemlidir.
  • Videonun çözünürlüğü minimum 1280x720 ve maksimum 1920x1080 boyutunda olmalıdır.
  • Son teslim tarihi 22 Haziran 2021 saati 23:59’dur.
  • Videolar WeTransfer linki üzerinden mstas2021@itu.edu.tr mail adresine teslim edilmelidir.

Sempozyum Kayıt ve Bilgilendirme Formu 

Katılımcıların sempozyumdan önce aşağıdaki bağlantıda yer alan kayıt ve bilgilendirme formunu doldurarak kayıt yaptırması beklenmektedir.

Kayıt ve Katılımcı Bilgilendirme Formu

 

Tam Metin Bildiri Teslimi

Hakem değerlendirmesinde kabul edilmiş olan bildiri özetlerinin tam metin teslimleri, Word  ve Pdf formatında olmak üzere, 7 Haziran 2021 gün sonuna kadar “mstas2021@itu.edu.tr”  e-posta adresine yapılmalıdır.

Tam metin bildiri geliştirilirken, genişletilmiş özetlere ilişkin hakem değerlendirmelerinin dikkate alınması büyük önem taşımaktadır. Bildiri metni resimlerle, tablolarla ve kaynakça ile birlikte 10-12 sayfa arasında olmalıdır. Metinde 300-400 kelimeyi geçmeyecek Türkçe ve İngilizce özet bulunmalıdır. Kaynakça gösterim kurallarına uyulmalıdır. Web-sitesinde bulunan bildiri metni örneğinin indirilerek kullanılması, formatın uygulanması ve bildiride bulunan ilgili alanlara yazarlara ait ORCID numaralarının eklenmesi önemlidir. En az bir yazarın sempozyuma kayıt yaptırarak katılması gereklidir. Ayrıca 8-10 dakika uzunluğunda sunum videosu hazırlanarak teslim edilmelidir. Video teslim detayları daha sonra duyurulacaktır.

 

 

 

282 KB